Pod koniec maja do mediów przedostały się niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Jacka Rozenka. Jako pierwszy poinformował o tym magazyn „Flesz”. Faktowi udało się ustalić, że gwiazdor „Barw szczęścia” dostał udaru podczas objazdowej trasy teatralnej.

Podczas pobytu w szpitalu aktor mógł liczyć na pomoc m.in. swojej byłej żony Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz byłej partnerki Roxi Gąski. W szpitalu odwiedzali go również synowie - 9-letni Tadeusz i 13-letni Stanisław, którzy są owocem jego małżeństwa z Małgorzatą Rozenek.

Aktor powoli wraca do zdrowia. Cały czas przebywa w szpitalu i czeka go jeszcze długa rehabilitacja. W sieci pojawił się filmik, na którym aktor po raz pierwszy po udarze zwraca się do fanów.

Nagranie rozpowszechniła na swoim Instagramie koleżanka z planu „Barw szczęścia” - Adrianna Biedrzyńska.

„Jacek pozdrawia” - napisała aktorka pod nagraniem. Na filmiku widać, że aktor cały czas przebywa w szpitalu, ale wraca już do zdrowia. Jego stan poprawił się na tyle, że aktor rozpoczął już przygotowania do nagrania nowego odcinka serialu „Barwy szczęścia”.

- Cześć. Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Do zobaczenia – powiedział Jacek Rozenek.

To nagranie podbiło internet. W komentarzach fani przekazywali aktorowi słowa otuchy i życzyli szybkiego powrotu do pełni zdrowia.