Dagmara Kaźmierska najbardziej znana jest z emitowanego na antenie TTV reality show „Królowe życia”. W programie kobieta występuje w towarzystwie swojego syna Conana oraz przyjaciela Jacka. Dagmara szybko stała się ulubienicą widzów. Ich sympatię zaskarbiła sobie swoim niecodziennym podejściem do życia, poczuciem humoru, niewyparzonym językiem i bezpośredniością.

W krótkim czasie stała się rozpoznawalna i zyskała status celebrytki. Po sukcesie jaki osiągnęła dzięki udziałowi w „Królowych życia”, Dagmara dostała w stacji TTV własny program „Made in Maroko”. Osobowość Kaźmierskiej dostrzegł także Patryk Vega. W 2019 roku zagrała w jego filmie „Kobiety mafii 2”.

„Królowa życia” uległa wypadkowi

Wygląda na to, że teraz Kaźmierska musi wyhamować swoje tempo życia i zamiast na karierze, musi skupić się na swoim zdrowiu. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zaniepokoiło fanów kontrowersyjnej celebrytki. Dagmara Kaźmierska uległa wypadkowi, w wyniku którego trafiła do szpitala. Sama przyznała, że mało brakowało, a doszło by tragedii.

„Aniołki Moje Całuję i pozdrawiam Was z całego serca! Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia , bo nigdy nic nie wiadomo ...” – napisała Kaźmierska na Instagramie.

Co się stało Dagmarze Kaźmierskiej?

Jak udało nam się ustalić Dagmara Kaźmierska miała wypadek samochodowy. Z nieznanych jak dotąd przyczyn, zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy element konstrukcyjny.

– 25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – mówi nam Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji Kłodzku.

Anonimowy świadek zdarzenia przekazał nam zdjęcie zniszczonego samochodu Dagmary, który na lawecie był transportowany z miejsca wypadku. Zderzenie auta z przepustem musiało być bardzo silne, ponieważ nasz informator twierdzi, że kobieta doznała otwartych złamań obu nóg. Z prośbą o komentarz zwróciliśmy się także do poszkodowanej, ale nie chciała udzielać nam żadnych informacji.

Pod zdjęciem Dagmary Kaźmierczak pojawiło się wiele komentarzy od zatroskanych fanów. Internauci życzą celebrytce szybkiego powrotu do zdrowia. Część z nich zwróciła także uwagę, że celebrytka nawet w szpitalnym łóżku wygląda jak gwiazda.