Sara Boruc zdążyła już zaskoczyć fanki niekonwencjonalnym podejściem do kwestii porodu oraz wyborem wyprawki dla dziecka. Celebrytka zdecydowała się urodzić w domu w obecności bliskich, w dodatku poród odbył się w wodzie. Potem pochwaliła się słoiczkiem z tabletkami zrobionymi ze sproszkowanego łożyska. Kontrowersje wśród fanek wzbudził także wybór wózka oraz kolor wyprawki. Boruc postawiła na ciemne kolory i ascetyczny design. Internautki oceniły, że odcienie są ponure i zbyt poważne dla noworodka a wózek przypomina betonową trumienkę.

Ale żona Artura Boruca nie zamierza poddawać się ogólnie przyjętym modom. Mały Noah raczej nie będzie nosił ubranek w cukierkowych kolorach, a raczej coś w ulubionej estetyce jego mamy. Maluch właśnie pojawił się na zdjęciu w stylowych czarnych śpioszkach i czarnym smoczkiem w ustach.

Lubię mamy mleczko, kolor czarny i mój kokon - napisała w imieniu synka Sara.

Trzytygodniowego malucha otaczają stonowane i dość nietypowe jak dla dziecka kolory. O ile na podobne odcienie w przypadku wyprawki instamatki mocno się wzdrygnęły, tak na widok czarnych śpioszków - o dziwo - zareagowały entuzjastycznie. Szlachetne wdzianko Noaha bardzo spodobało się fankom Sary.

Czarny kolor u maluszków tak pięknie wygląda, ślicznie! :)

Uwielbiam czarne śpioszki. Cudna istotka.

Ohhh co za słodkości! I niech ktoś powie, że czarny nie jest dla dzieci. Mega! 

Noah Boruc bez wątpienia dołącza do najbardziej stylowych dzieci na Instagramie. Zobaczcie, co już miał na sobie.