Andrzej Budzyński odejdzie z "M jak miłość"?

W "M jak miłość" Magda i Andrzej planują ślub, ale nie wiadomo, czy do ceremonii w ogóle dojdzie. Jak donosi dwutygodnik "Show" Krystian Wieczorek planuje zrobić sobie dłużą przerwę od pracy na planie serialu. Powód? Przy natłoku zawodowych obowiązków brakuje mu czasu na życie rodzinne.

To nie są najlepsze wieści dla widzów, którzy przecież uwielbiają Andrzeja i Magdę, którzy na ekranie tworzą wspaniały duet. Musicie też pamiętać, że oboje mają na swoich kontach miłosne porażki i dopiero teraz znaleźli szczęście. Wygląda jednak na to, że świetlana przyszłość nie jest im pisana.

Myślicie, że Kamil (Marcin Bosak) postawi na swoje i odbije Budzyńskiemu Madzię? Choć Krystian Wieczorek nie zdeklarował, że opuszcza serial na zawsze, to ograniczenie jego roli na pewno będzie miało negatywny wpływ na związek z Chodakowską. Być może producenci wyślą go za granicę? O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość", które trafią do emisji jesienią. 

Prywatnie aktor jest mężem Marii Szafirskiej, którą z resztą poznał na planie serialu "M jak miłość". Od 15 miesięcy zakochani wychowują razem córeczkę Anielę. To właśnie dla nich chce mieć więcej czasu.