Niespełna trzy tygodnie po najszczęśliwszym dniu swojego życia, Justice uczestniczyła w poważnym wypadku samochodowym.

Źródło:youtube.com

Kobieta na szczęście przeżyła bez widocznych urazów fizycznych, lekarze jednak szybko zauważyli, że ma kłopoty z mówieniem, a w pamięci ma ogromne luki.

Justice zupełnie nie pamiętała ostatnich pięciu tygodni. Poza tym czuła się dobrze, jednak ta czarna dziura w pamięci szybko zaczęła źle wpływać na ich związek.

Była załamana, gdy się dowiedziała, że w tym czasie wzięła ślub i kompletnie tego nie pamięta. Cały dzień spędziła na oglądaniu zdjęć ze ślubu, mając nadzieję że dzięki temu coś sobie przypomni.

Jeremy nie mógł patrzeć na cierpienia żony, bo nie był w stanie nic zrobić. Gdy pewnego dnia Justice płakała oglądając zdjęcia, Jeremy wpadł na pewien pomysł: ponieważ to było dla niej bardzo ważne, chciał przywołać wspomnienie, nawet jeśli oznaczałoby to powtórzenie ślubu.

Jak wiadomo, ślub kosztuje sporo pieniędzy i czasu. Kiedy Jeremy wyjaśnił wszystko znajomym, wielu postanowiło go wesprzeć i dzięki temu udało mu się zebrać prawie 46000 złotych na odtworzenie ślubu.

Wszystko było takie samo jak za pierwszym razem – dekoracje, menu, goście… Jako wzoru użył zdjęć ślubnych, aby mieć pewność, że wszystko będzie wyglądało identycznie.

Dokładnie rok później, Justice znów była najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Często zdarza się, że związki rozpadają się w obliczu przeszkód, jednak ta para pokazuje, że zawsze warto walczyć o tych, których kochamy.

Źródło: facebook.com, youtube.com