Magda Wójcik jest jedną z bardziej lubianych uczestniczek w "Big Brotherze". W programie dała się poznać, jako dość spokojna osoba. Ona, jak część domowników, miała też okazję już wcześniej wystąpić na małym ekranie, a udział w "Big Brotherze" to nie jest jej debiut.

Magda Wójcik w "Warsaw Shore"

Wójcik pojawiła się w jednym z odcinków kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore". I tam zaprezentowała zupełnie inne oblicze. Wójcik w nagraniach do "Warsaw Shore" wzięła udział jeszcze zanim weszła do domu Wielkiego Brata. Pojawiła się na domówce, gdzie odwiedziła ekipowiczów, w tym jej przyjaciela i współlokatora z Londynu, Patryka Spikera. I nie była tam taka spokojna, jak w "Big Brotherze".

W "Warsaw Shore" nie stroniła od alkoholu, a także urządziła sobie ze współlokatorem erotyczny taniec. Część wspomnień z tego programu przeniosła na swój Instagram. Tam znalazło się zdjęcie, na którym wraz z jedną uczestniczką "Warsaw Shore" mają dość wyzywające pozy.

Czujni internauci

Na jej zachowanie zwrócili uwagę internauci. Część z nich uważa, że spokojne zachowanie Magdy w "Big Brotherze" to maska. "A Olkowi buzi na dzień dobry nie dajesz i zestresowana jesteś, jak się chce zbliżyć do Ciebie. Gra gra gra, zdejmij maskę pokaż prawdziwą twarz"; "To jednak nie jesteś debiutantką, skoro występowałaś gościnnie w "Warsaw Shore". Szkoda, myślałam, że jedna normalna"; "Następna aktorka i celebrytka. Szkoda, ale teraz to gwiazdorzenie zaczyna z niej wychodzić" - pisali (pisownia oryginalna).

Odcinek "Warsaw Shore" z gościnnym występem Magdy Wójcik jest odpłatnie dostępny na Playerze, a premiera w telewizji odbędzie się 26 maja.


Wyświetl ten post na Instagramie.

And who needs men ? • • • #london #warsawshore

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb)