Trudno w to uwierzyć, ale Natalia Oreiro przekroczyła już czterdziestkę. Choć od słynnej roli Milagros w "Zbuntowanym aniele" minęło 20 lat, gwiazda w zasadzie niewiele się zmieniła. Wciąż jest aktywna zawodowo: gra serialach i filmach, rozwija karierę muzyczną i odbywa trasy koncertowe.

W 2014 roku Natalia wyruszyła w tournée po Rosji. Trasa zatytułowana "Nasha Natasha Tour" okazała się olbrzymim sukcesem. Promował ją singiel "Umieram z miłości", rosyjska wersja hitu "Me muero de amor", do którego powstał teledysk z udziałem Facundo Arany.

W 2016 roku gwiazda przypomniała o sobie główną rolą w filmie fabularnym "Gilda", opowiadającym o życiu i karierze znanej argentyńskiej piosenkarki. Nagrała także album zatytułowany "Gilda – No me arrepiento de este amor" z piosenkami tragicznie zmarłej artystki. Jeszcze w tym samym roku Oreiro wyruszyła w kolejną trasę koncertową po Rosji, zatytułowaną "Cumbia & Tour Hits".

Ulubienica Rosjan

Muzyczna twórczość Natalii jest dziś doceniana głównie w Rosji. Piosenkarka koncertuje w kraju Putina regularnie i jest tam niekwestionowaną gwiazdą. To jej powierzono nagranie hitu na Mundial 2018 - piosenki "United by Love". Oreiro śpiewa w nim trochę po hiszpańsku, trochę po angielsku, momentami również po rosyjsku, w teledysku zaś paraduje w tradycyjnym rosyjskim stroju.

YouTube/Warner Música

W marcu piosenkarka wystąpiła w rosyjskim talk show "Evening Urgant", w którym mizdrzyła się do rosyjskiej publiczności i... puściła oko do Putina, by dał jej rosyjski paszport.

Byłam w Rosji już 15 razy i czuję się Rosjanką, nawet bardziej niż Gerard Depardieu - żartowała w programie. - Teraz tylko czekać, aż Putin da mi paszport - kokietowała.

Na pewno ma już w kolekcji armeński. Może częste wizyty w Europie Wschodniej zachęcą ją także do wizyty w Polsce. Ostatni raz gwiazda gościła nad Wisłą w grudni 2013 roku w ramach trasy koncertowej. Zaśpiewała wtedy we Wrocławiu.

Zobaczcie, jak obecnie prezentuje się Natalia Oreiro. Wygląda na 42 lata?