Niestety, żadna terapia nie przyniosła skutku, a Rachel z dnia na dzień coraz bardziej chudła. Mąż nie wiedział jak jej pomóc. Gdy patrzył na Rachel bardzo cierpiał, bo nie mógł nic zrobić.

Postanowił, że codziennie będzie jej okazywał jak bardzo ja kocha i wspiera. Porzucił pracę, aby być z nią 24 godziny na dobę.

Niestety, krótko potem skończyły się pieniądze i popadli w długi. Mąż nie wyobrażał sobie zostawić żony, bo umarłby ze strachu, że pod jego nieobecność coś jej się stanie.

Kobieta nagrała więc film, w którym opowiedziała swoją historię i poprosiła o pomoc.

Rachel opowiedziała, że zmaga się z chorobą już od 10 lat. Ostatnie lata spędziła w szpitalach i na przeróżnych terapiach. Niestety bez efektu. Jej wspaniały mąż zrezygnował z pracy, aby móc całą dobę się nią opiekować.

Stwierdziła, że jest gotowa, aby walczyć, ale prosi ludzi o wsparcie.

Odzew internautów był niemal natychmiastowy. Otworzono specjalne konto, na które chętni wpłacali pieniądze, by pomóc tym biednym ludziom.

W końcu uzbierali sumę, która była wystarczająca, żeby opłacić leczenie Rachel w specjalistycznej klinice.

Jakiś czas temu na swoim profilu opublikowała to zdjęcie pokazujące, że wraca powoli do formy!

Teraz oboje wierzą, że wspólnymi siłami uda im się pokonać chorobę.

Dzięki temu, że Rachel odważyła się opowiedzieć o swojej chorobie, wiele osób przestało postrzegać anoreksję jako przejaw próżności i głupoty. To ciężka choroba, którą należy traktować bardzo poważnie.

Mocno trzymamy za nich kciuki!

Źródło:youtube.com