Nawet jeśli rodzice nie znają jeszcze zawczasu płci dziecka, najczęściej cieszą się niezależnie od tego, jaka by się okazała. Poczekajcie, aż zobaczycie reakcję tego taty – na pewno Was zaskoczy!

Natalie i jej mąż Kennedy są już rodzicami piątki dzieci. Wszystkie ich pociechy są dziewczynkami. Kiedy Natalie po raz szósty zaszła w ciążę, para postanowiła, że zachowa płeć dziecka w tajemnicy, aż do dnia porodu…

Gdy świeżo upieczony tata wreszcie dokładnie widzi swoje dziecko, zaczyna krzyczeć. Mężczyzna po wielokroć wykrzykuje „O mój Boże!”, aż w końcu lekarze każą mu usiąść i się uspokoić, by nie straszył innych zgromadzonych w pomieszczeniu osób.

Lekarz prowadzący poród uznał reakcje mężczyzny za komiczne. Facet nie był w stanie ostudzić swojego podekscytowania. Przechadzał się po sali porodowej, tam i z powrotem, nie mogąc usiedzieć w miejscu. Swoją żonę stale chwalił za „świetną robotę” i prawił jej komplementy… To naprawdę przezabawne, ale też urocze.

Obejrzycie filmik z porodu i przekonajcie się, dlaczego tata był tak oszołomiony. Mężczyzna poznał płeć dziecka dopiero podczas porodu. Okazało się, że na świat przyszedł piękny, zdrowy chłopiec. Zobaczcie sami, jak zareagował na te wieści tata:

Źródło:faithtap.com