Adrian i Anita wzięli udział w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć trudno w to uwierzyć, poznali się dopiero w programie i spontanicznie powiedzieli sobie "tak" na oczach milionów telewidzów. Jakiś czas temu pochwalili się w telewizji śniadaniowej, żespodziewają się dziecka.

Anita jest aktywna na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się, że pozytywnie zdała egzamin prawa jazdy.

"Radość! Prawo jazdy odebrane!!! Dziewczyny nigdy, przenigdy nie dajcie sobie wmówić, że czegoś nie jesteście w stanie zrobić!" - czytamy w instagramowym wpisie.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Radość! Prawo jazdy odebrane!!! Dziewczyny NIGDY , PRZENIGDY nie dajcie sobie wmówić że czegoś nie jesteście w stanie zrobić! Do jazd podchodziłam pierwszy raz po 18 urodzinach, ale kilka początkowych błędów i komentarzy ze strony pewnych osób sprawiły że się poddałam.. wróciłam na kurs ponad 10 lat później i okazało się że wcale nie jest tak źle, a jazda samochodem może być przyjemnością!???? Mimo że stałam się do tej pory prawdziwym weteranem komunikacji miejskiej???? i nawet najbardziej skomplikowanych podróży po całej Polsce pociągami???? i autobusami???? z ekstremalnymi bagażami -to w końcu zdałam i to za PIERWSZYM RAZEM w zaawansowanej ciąży!???????? Dziękuję mojemu motywatorowi @adrian_szz, który zagroził że do domu mnie nie wpuści????, oraz mojemu instruktorowi który wykazał się niesamowitą siłą spokoju. I na koniec słowa egzaminatora- "my nie oczekujemy cudów, tylko myślenia"????

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

"Do jazd podchodziłam pierwszy raz po 18. urodzinach, ale kilka początkowych błędów i komentarzy ze strony pewnych osób sprawiły, że się poddałam. Wróciłam na kurs ponad 10 lat później i okazało się, że wcale nie jest tak źle, a jazda samochodem może być przyjemnością!" - napisała na Instagramie.

Uczestniczka show TVN powiedziała, że był to jej pierwszy egzaminy i szczęśliwie zakończony. Miała ogromne wsparcie w Adrianie, który dodawał jej otuchy i trzymał za nią kciuki. Teraz pęka z dumy.