Pewnego dnia Kait Ellen i jej mąż, wybrali się ze swoim 3-letnim synkiem Coltonem do parku rozrywki. Malec bardzo chciał poskakać na trampolinie i rodzice żeby go uszczęśliwić, pozwolili mu na to. Zabawa nie trwała jednak długo. W jednej sekundzie Colton skakał szczęśliwy, a w drugiej, zwijał się z bólu strasznie płacząc. Przerażeni rodzice natychmiast zabrali go do szpitala.

Na miejscu okazało się, że ich synek ma złamaną kość udową. Rodzice byli w szoku – do głowy by im nie przyszło, że niewinna z pozoru zabawa na trampolinie może się skończyć w ten sposób. Lekarze zszokowali ich także kolejną wiadomością: dzieci poniżej sześciu lat nie powinny skakać na trampolinie!

Podczas skoków występuje duży nacisk na kości, które u małych dzieci są jeszcze zbyt słabe i mogą się łatwo złamać. Niestety, większość rodziców nie zdaje sobie z tego sprawy.

Mały Colton przez kilka dni nie mógł się przyzwyczaić do gipsu. Jest bardzo żywotnym dzieckiem, a z powodu złamania przez 6 tygodni będzie musiał leżeć. Na szczęście chłopiec czuje się już dużo lepiej i niedługo całkowicie wróci do zdrowia.

Koniecznie podziel się tym artykułem ze znajomymi. Ta wiedza z pewnością przyda się wielu rodzicom!

Źródło:mirror.co.uk