Ich podstępna niespodzianka stała się prawdziwym przebojem internetu i nie ma się czemu dziwić.

Członkowie rodziny wiedzieli, że Theresa urodzi dziecko, nie mieli jednak pojęcia, jakiej będzie ono płci. Kiedy familia przybyła do szpitala, by powitać nowego członka rodziny, rozpoczęły się debaty nad płcią noworodka. Nikt nie spodziewał się, że na gości czeka kolejne, poza ujawnieniem płci, zaskoczenie.

Naprawdę komicznym doświadczeniem jest przysłuchiwanie się, jak wujkowie i ciotki, stojący za drzwiami sali porodowej, bawią się w zgadywanki dotyczące płci dziecka. Gdy Slaterowie mogli już zobaczyć się z Theresą, u jej boku zobaczyli nie jednego, lecz… dwóch słodko śpiących bobasów.

Najbliżsi Theresy i jej męża przecierali oczy ze zdumienia. Ich reakcje na widok dwójki noworodków są bezcenne! Jeden z wujów wyznał, że z początku myślał, że obok jednego z chłopców leży… lalka.

Salę ogarnęła fala pisków i promiennych uśmiechów. Wszyscy zaczęli się przytulać ze wzruszenia. Nikt nie mógł uwierzyć swoim oczom. Niektórzy krzyczeli z podekscytowania, inni z trudem łapali oddech.

Wszyscy byli jednak zachwyceni widokiem młodej mamy i chłopców, którzy na szczęście byli cali i zdrowi. Narodziny jednego dziecka potrafią być męczące, a co dopiero dwóch!

Zobaczcie, jak wyglądało ujawnienie wielkiej, „bliźniaczej” niespodzianki. Chłopcy wyglądają, jak prawdziwe skarby – nie ma się co dziwić, że Slaterowie zauroczyli się nimi od pierwszego wejrzenia. Przy boku tak wspaniałej rodziny maluchy mogą liczyć na bardzo radosne dzieciństwo.

Poniżej możecie zobaczcie filmik z wizyty w szpitalu:

Źródło:faithtap.com