Magda Zając ma 27 lat, ma 9-letnią córkę, pochodzi z Roztoki i z zawodu jest... rolniczką - uprawia 200 hektarów pola i hoduje krowy. Igor Jakubowski zaś to zawodowy bokser, mistrz Polski i olimpijczyk, a prywatnie klasyczny macho. Wydaje się, że nie ma bardziej niedopasowanej pary w domu Wielkiego Brata. A jednak, wiele wskazuje na to, że między tą dwójką coś się wydarzyło!

Wszystko zaczęło się od sobotniej imprezy - uczestnicy wyjątkowo otrzymali od Wielkiego Brata alkohol - 2 karafki whiskey i kilka butelek wina. Alkohol zbliżył do siebie Oleha i Madzię, którzy już od dawna mieli się ku sobie (para namiętnie się całowała w toalecie), ale nie tylko! Niespodziewanie w jednym łóżku obok siebie obudzili się bokser Igor i rolniczka Magda. Inni uczestnicy twierdzili, że między parą mogło dojść do seksu!

Igor nie ukrywał, że tej nocy się upił i niczego nie pamiętał.

Byłem przekonany, że zasypiałem z Bartkiem - mówił.

Tak faktycznie było, ale - jak zdradzili inni uczestnicy - w nocy Magda weszła im do łóżka i położyła się miedzy Igora i Bartka. Bartek szybko opuścił łóżko i zostawił parę samą.

Radek Hamys sugerował parze, że do czegoś między nimi doszło.

Coś tam się u was działo pod kołdrą - mówił Hamys.

Co ciekawe, więcej szczegółów zdradziła Magda!

Może nie do końca, drobne robótki ręczne - powiedziała. - Ja myślę, że aż tak nie poleciałam. Ewentualnie go mogłam tam zmacać. Nikt nikomu krzywdy nie zrobił, wręcz przeciwnie. Imprezę uważam za udaną - dodała.

Igor i Magda z relacji uczestników dowiedzieli się, że przez całą imprezę bawili się razem i stworzyli ze sobą parę! Co ciekawe, Igor jeszcze nie dawno flirtował z Angeliką i to obok niej obudził się po jednej z imprez, jednak dziewczyna pożegnała się już z programem.

Jak myślicie, że było coś między Igorem a Magdą?