W przypadku Kenny’ego i Bobbie McCaughey dorastanie ich dzieci minęło bardzo szybko, a do tego z siedem razy większą intensywnością!

Jeszcze niedawno cały świat zszokowany był narodzinami pierwszych siedmioraczków, a one właśnie kończą 20 lat! Początki nie były łatwe…

Pojawienie się w domu siedmioraczków to nie lada wyzwanie. Gdy na jaw wyszło ile dzieci pcha się na ten świat, lekarze zaproponowali rodzicom usunięcie kilkorga z nich. Mimo iż małżeństwo obawiało się tego, co się stanie, zostawili wszystko w rękach Boga. Byli przekonani, że to właśnie od niego dostali tak wspaniały dar i chcieli zrobić wszystko, co w ich mocy, aby dzieci urodziły się zdrowe.

W 1997 roku maluchy zapisały się w historii jako pierwsze, zdrowo urodzone siedmioraczki.

Teraz ich kochane dzieci wchodzą właśnie w dorosłe życie. Są pełni pomysłów, zapału i bardzo szczęśliwe, że ich rodzice nie zdecydowali się na częściową aborcję.

W tej nietypowej sytuacji małżeństwo nie zostało samo. Pojawiło się wiele dobrych ludzi, którzy pomogli w budowie domu, kupnie samochodu oraz rzeczy codziennego użytku.

Dla rodziców było to niesamowite wyzwanie. Siedem razy więcej pieluch, siedem razy więcej karmień, siedem razy więcej płaczu, ale także siedem razy więcej szczęścia.

Życzymy im samych sukcesów w dorosłym życiu!

Źródło: today.com