Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już razem? Według "Na żywo" aktorska para rozstała się już jakiś czas temu, ale ze względu na wspólny wątek w serialu "M jak miłość" nie chcieli afiszować się z problemami, by nie psuć atmosfery na planie. Jak poinformował tygodnik, Roznerski zarejestrował się już nawet na jednym z popularnych serwisów randkowych.

To koniec związku Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Aktor komentuje doniesienia

"Nigdy dobrze nie czuł się jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki" - czytamy.

Czy oznacza to kolejny nieudany związek bożyszcza kobiet? Serialowy Marcin Chodakowski postanowił odnieść się do narastających spekulacji. Zrobił to na... InstaStories.

Na odpowiedź Kalskiej nie trzeba było długo czekać.

Zarówno Adriana Kalska, jak i Mikołaj Roznerski bardzo rzadko wypowiadają się publicznie o swoim związku. Co innego, jeśli chodzi o ich profile w mediach społecznościowych. Tam nie brakuje wspólnych, często romantycznych zdjęć. Niedawno aktorka "M jak miłość" dała się namówić na zwierzenia. Wyznała, dlaczego tak rzadko mówi o związku z Mikołajem Roznerskim.

"Chyba nikt nie lubi wchodzenia z butami w jego życie prywatne? To nic przyjemnego. Ja dopiero teraz spotykam się z tego typu publikacjami i zainteresowaniem. Coraz więcej gram, więc coraz więcej ludzi się tym interesuje. Ale nadal staram się żyć po swojemu. (...) To nasza prywatna sprawa. Nie mam ochoty się na ten temat wypowiadać" - przyznała w "Gali".

Cieszymy się, że plotki o rozstaniu okazały się nieprawdziwe. Trzymamy kciuki za Adrianę i Mikołaja. Piękna z nich para, prawda?