#1. Kładziecie się spać w tym samym czasie

Robiliście tak na samym początku i nadal pielęgnujecie ten zwyczaj. Kładziecie się spać i zasypiacie w swoich ramionach. Takie zachowanie bardzo dobrze wpływa na Waszą więź, a co za tym idzie, sprawia, że Wasz związek jest szczęśliwy.

#2. Macie wspólne zainteresowania i pasje

Nie znaczy to oczywiście, że nie możecie realizować się samodzielnie w pewnych dziedzinach. Nikt nie mówi, że musisz oglądać z nim wszystkie mecze, a on musi z Tobą malować. Ważne jednak jest to, abyście mieli coś, co będzie Was łączyć i interesować zarazem. Może lubicie jeździć na rowerze, albo robić zdjęcia?

#3. Podczas spaceru trzymacie się za ręce lub idziecie tuż obok siebie

Dowodzi to tego, że jesteście bardzo blisko ze sobą. Potrzebujecie ciągłego kontaktu i nie boicie się tego pokazać całemu światu. Jest to urocze i piękne zarazem, że nawet po wielu latach widzicie szczęście w małych gestach.

#4. Ufacie sobie wzajemnie i potraficie wybaczać

Nie macie przed sobą tajemnic, a gdy któreś z Was popełni błąd, potraficie wybaczać. Zaufanie jest podstawą Waszego związku.

#5. Skupiacie się na zaletach partnera, a nie jego wadach

W szczęśliwych związkach partnerzy skupiają się na zaletach drugiej połówki. Starają się nie wytykać wad i nie próbują zmieniać na siłę. Jeśli kogoś kochasz, zaakceptujesz go takim, jakim jest. Jeśli nie – to nie jest miłość.