Dagmara Kaźmierska zyskała sporą popularność dzięki udziałowi w programie TTV "Królowe życia". W show pojawiła się jako majętna właścicielka luksusowego butiku z Kłodzka, która wróciła do kraju po latach spędzonych w USA. Jak na prawdziwą królową życia przystało, przebojowa blondynka uwielbia pławić się w luksusach, nosić ekstrawaganckie stroje oraz kipiące złotem dodatki. Nie jest jednak typową zmanierowaną bogaczką. Kaźmierska dała się poznać jako bezpośrednia i otwarta na ludzi dziewczyna z poczuciem humoru, która zanim doszła do sławy, zdążyła poznać ciemne strony życia. Właśnie za te cechy widzowie pokochali ją od pierwszych odcinków i niejako puścili w niepamięć mroczną przeszłość sutenerki i burdelmamy.

Stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej - jak wyglądała kiedyś?

Widzowie "Królowych życia" znają Dagmarę Kaźmierską jako tlenioną blondynkę lubującą się w sztucznych rzęsach i wyrazistym makijażu. Ale mało kto wie, że celebrytka z TTV kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Na starych zdjęciach sprzed lat Dagmara Kaźmierskaprezentuje się jak prawdziwa romska piękność. Miała czarne, falowane włosy i ciemną oprawę oczu. Jeszcze nie nosiła sztucznych rzęs i trochę lżej się malowała, ale już wtedy przejawiała słabość do złotej biżuterii, dużych kolczyków oraz nieskromnego manicure.

Ciekawe, czy poznalibyście "wczesną" królową życia, w czasach, kiedy była jeszcze płomienną brunetką. Na zdjęciach możecie zobaczyć także małego Conana. Ostatnio syn gwiazdy porządnie przypakował i ma teraz ciało jak młody bóg.