Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt przez jedną ze swoich znajomych, 29-letnią Sylwię Sz. Bieniuk oskarża kobietę o pomówienia, z kolei ona upublicznia kolejne szokujące szczegóły ich spotkania w wynajętym apartamencie.

Reputację piłkarza podkopują także doniesienia z trójmiejskiego światka klubowego, w którym Bieniuk znany jest od dawna. Nie jest tajemnicą, że piłkarz lubi imprezować w nocnych lokalach, niejednokrotnie bawiąc się w szemranym towarzystwie skupionym wokół Marcina T., trójmiejskiego barona klubowego, współzałożyciela sopockiego klubu Zatoka Sztuki, który został oskarżony w głośnej aferze pedofilskiej "łowców nastolatek". Ponadto sportowiec chętnie zawiera znajomości z pięknymi kobietami i nie stroni od używek.

Jeden ze znajomych piłkarza zdradził dwutygodnikowi "Party", jak wyglądają imprezy, na których regularnie bywa Bieniuk.

Ja byłem z nim na kilku takich imprezach. Zawsze scenariusz był podobny: najpierw kolacja w drogiej restauracji, później wszyscy jechali do klubu należącego do T. Nad ranem towarzystwo przenosiło się najczęściej do apartamentu, także należącego do “Turka”. Na tym etapie zawsze wycofywałem się z imprezy. Ale Jarek lubił zostawać dłużej - zdradza źródło magazynu.

Co ciekawe, afera z Bieniukiem jest kolejnym tego typu zdarzeniem, jakie miało miejsce w ciągu ostatnich miesięcy. W tym przypadku również doszło do próby wyłudzenia pieniędzy w zamian za wycofanie zeznań.

Po jednej z mocno zakrapianych imprez, w której brał udział, zadzwoniła do niego osoba, która dziś pojawia się w doniesieniach prasowych na temat “afery Bieniuka”. Biznesmen dostał wtedy propozycję: albo zapłaci kilkaset tysięcy złotych, albo będzie musiał tłumaczyć się policji z tego, o co oskarży go dziewczyna, w towarzystwie której spędzi noc - cytuje wypowiedź informatora "Party".

Sylwia Sz. udzieliła wywiadu, w którym dokładnie opisała gwałt Bieniuka

Jarosław Bieniuk z pewnością będzie do końca walczył o swoje dobre imię. Według najnowszych doniesień piłkarz szykuje się do wytoczenia Sylwii Sz. procesu o zniesławienie.