Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami. Księżna Sussexu w poniedziałek o 5:26 rano w domu urodziła syna. Jest przy niej jej matka.

Księżna i książę jeszcze zastanawiają się nad imieniem dla dziecka. Informację o narodzinach przekazał książę Harry w rozmowie ze Sky News. – Żona i syn czują się dobrze, jestem dumny i bardzo się cieszę. To moje pierwsze dziecko i to dla mnie ogromne przeżycie – powiedział książę. Syn pary książęcej waży 3,2 kilograma.

Narodziny potomka Harry'ego i Megham, zmieniają kolejkę sukcesji do tronu. Brat księcia Williama znajduje się na szóstym miejscu, za swoim bratankiem księciem Ludwikiem, którego poprzedza księżniczka Charlotte. Najmłodsze royal baby jest więc siódme.

O ciąży księżnej Meghan powiadomiono w październiku 2018 roku. Ślub pary odbył się kilka miesięcy wcześniej na zamku w Windsorze w kaplicy św. Jerzego. Na liście gości, których zaproszono na uroczystość, znalazły się takie osobowości jak Amal i George Clooney'owie, aktorzy Elton John, Gabriel Macht i Rick Hoffman z obsady serialu "Suits", w którym grała oraz aktorka Priyanka Chopra. 

A może macie swój pomysł na imię dla dziecka Harry'ego i Meghan? ???????? Dajcie znać w komentarzu! ????

Opublikowany przez FAKT24.pl Poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego pogodzi rodzinę?

Meghan Markle nie zaprosiła na swój ślub nikogo ze swojej rodziny, prócz matki. Mówi się, że Doria Ragland, która jest instruktorką jogi w Cleveland, przeprowadzi się do Wielkiej Brytanii, by pomóc córce w opiece nad dzieckiem. 

Możliwe, że do Wielkiej Brytanii przyjedzie także ojciec księżnej, z którym jest skłócona od dnia ślubu. Powodem zerwania relacji, był fakt, że Thomas Markle pozował fotoreporterom do płatnych zdjęć, które pojawiły się później w tabloidach oraz opowiadał dziennikarzom o prywatnych sprawach córki. 

W marcu "DailyMailTV" poinformowało, że Meghan chce wykorzystać moment narodzin pierwszego dziecka, jako okazję na pojednanie się z krewnymi.