Kasia Warnke nigdy nie ukrywała, że chciałaby założyć rodzinę. Podkreślała, że istotną kwestią jest jej wiek, bo kobietom po 35. roku życia może być nieco trudniej.

- Ciąża to temat otwarty. Wiadomo, że nie mogę tej decyzji długo odkładać, bo skończyłam już 40-tkę, więc teraz albo nigdy. Piotrek mógłby sobie jeszcze spokojnie poczekać, ale ja mam mniej czasu, trzeba więc to zrobić - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Jak donosi magazyn "Show", w końcu się udało. Kasia Warnke i Piotr Stramowski spodziewają się pierwszego dziecka! Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, ale przyszli rodzice są bardzo szczęśliwi.

Ze względu na swój stan aktorka musiała odmówić roli w najnowszym filmie Patryka Vegi. To reżyser był jedną z pierwszych osób spoza rodziny, która dowiedziała się o tym, że Warnke niebawem zostanie mamą. Kasia i Piotr przez najbliższe miesiące zamierzają się skupić na rodzinie.

Warnke wielokrotnie była pytana przez fanów, kiedy w końcu założy rodzinę. Na Instagramie pojawiały się złośliwe komentarze, że to już najwyższy czas i nie powinna czekać.

- Ktoś, kto na Instagramie zarzucał mi, że nie mam dziecka, nawet nie pomyślał, że być może sprawia mi przykrość, bo z jakiegoś powodu tego dziecka nie mam - żaliła się niedawno Kasia Warnke.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski pobrali się w 2016 r. Początki ich związku były bardzo gorące. Połączył ich romans, który wybuchł na planie jednego z filmów. Kiedy ogłosili, że są parą, paparazzi nie odstępowali ich na krok. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania. Czy Kasia boi się o swoją karierę?

- Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę - skwitowała gwiazda w rozmowie z "Show".

Gratulujemy!