Widzowie nowego "Big Brothera" od początku narzekają, że w programie wieje nudą. Nieciekawe zadania, snujący się po domu uczestnicy, nudne rozmowy i naciągane konflikty. Fani reality show marzą, by w końcu pojawiły się sceny, które rozbudzą ich wyobraźnię, jak choćby słynny seks w wannie Frytki i Kena. Do tej pory musieli zadowolić się widokiem uczestników kąpiących się w bieliźnie i jedną udawaną sceną łóżkową. Aż tu nagle odrobinę pikanterii do domu Wielkiego Brata wnieśli Angelika i Igor.

Angelika i Igor wzięli prysznic i całowali się w łóżku

Oboje od początku świetnie się ze sobą dogadują i lubią spędzać ze sobą czas. Wielki Brat nawet zorganizował dla nich specjalną randkę. Romans rozkwitł jednak dopiero po piątkowej imprezie, gdy wszyscy uczestnicy ostro zabalowali przy alkoholu. W pewnym momencie Angelika i Igor postanowili wspólnie wziąć prysznic. Wprawdzie w oddzielnych kabinach, ale za to Igor bez skrępowania ściągnął przy swojej przyjaciółce majtki. Kąpiąca się w bikini Angelika wydawał się trochę speszona i do końca nie odważyła się zerknąć na wdzięki swojego partnera. Jednak tuż po kąpieli nie miała oporów, by wskoczyć Igorowi pod kołdrę. Para najpierw się przytuliła a potem... zakryła się kołdrą i namiętnie pocałowała.

Wśród widzów zawrzało. Kontrowersje wzbudził nie tyle sam pocałunek w łóżku co fakt, że Angelika ma chłopaka.

No pięknie. Ciekawe tylko co na to chłopak Angeliki...

Na Angelikę już chyba pan pilot nie czeka. 

Chcesz poznać człowieka? Daj mu alkohol. Właśnie poznaliśmy Angelikę - piszą internauci.

Jeszcze nie wiadomo, czy to tylko wybryk po zakrapianej imprezie, czy faktycznie początek prawdziwego uczucia, ale jedna namiętna scena wystarczyła, by internauci okrzyknęli Angelikę i Igora nową Frytką i Kenem.

Zobaczcie, jak wygląda najpikantniejsza scena łóżkowa w nowej edycji "Big Brothera"!