Od tygodnia w mediach huczy o sprawie Jarosława Bieniuka. Były partner Anny Przybylskiej został oskarżony o brutalny gwałt przez jedną ze swoich znajomych, 29-letnią Sylwię Sz. Według ustaleń "Gazety Wyborczej", pełnomocnicy kobiety mieli złożyć piłkarzowi propozycję: złagodzą oskarżenia (zgwałcenie, ale bez szczególnego okrucieństwa) w zamian za otrzymanie 400 tys. złotych. Bieniuk propozycję odrzucił.

Sprawą wyjątkowo poruszone jest środowisko celebrytów. Kilka gwiazd, w tym zaprzyjaźniona z Bieniukiem Natalia Siwiec, oficjalnie stanęło za nim murem. Do grona obrońców sportowca dołączyła również Monika Esmeralda Goldewska. Modelka zamieściła post, w którym bez ogródek lansuje tezę, że Bieniuk padł ofiarą "cwanej prostytutki" i stojącej za nią szajki, którzy wymyślili historię z gwałtem, by wyłudzić od piłkarza pokaźną sumę pieniędzy.

Poznałam Jarosława Bieniuka parę lat temu. Jest miłym, kulturalnym, mężczyzna, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, przepięknej i cudownej aktorki Ani Przybylskiej. Po części starałam się mu pomoc psychicznie... miał chwile załamania - nikt z nas nie jest super bohaterem. Zarzuty wobec niego są niezwykle przemyślane przez rzekomą "ofiarę" oraz jej współpracowników, aby zniszczyć jego wizerunek i powiększyć stan swojego konta.

To silny, dzielny mężczyzna po przejściach. Kocha swoje dzieci, jest wspaniałym ojcem. W tej sprawie, powinna zostać ukarana kobieta, która próbuje zniszczyć mu reputację oraz obraz ojca w oczach jego dzieci... ludzie nie dajcie się oszukać podłej, wyrachowanej prostytutce, liczącej na pieniądze od tego poczciwego człowieka!

#bieniuk #stophipokryzji @jaretpalmer Podziwiam go za silę charakteru oraz za to, że za własnymi dziećmi stoi murem. Dość oczerniania, niewinnego człowieka, na którym pewna "dama" kurewsta - tzn. Królestwa znana na całe Pomorze chce pogrążyć tego mężczyznę!  Stop! #sylwiasz do więzienia za sutenerstwo i wyimaginowane zdarzenia w twojej głowie, to nie może zostać bez ukarania tej kobiety, która nawet niepełnoletnie, nieświadome dziewczyny z np. Ukrainy zmusza do seksu. Wybitnie bezczelnie.
Dla niej liczy się tylko pieniądz. Jesteś zerem. Jarek jesteśmy z Tobą - napisała Godlewska.