Za nami tzw. zerowy odcinek 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. W wielkanocny poniedziałek gospodyni show – Marta Manowska - zaprezentowała widzom sylwetki nowych bohaterów. Spośród setek zgłoszeń możliwość zaprezentowania się na antenie TVP1 otrzymało 9 rolników.

Kto znajdzie się w programie?

Pięcioro z nich w dalszym etapie programu powalczy o znalezienie swojej drugiej połówki. O tym, kto dostanie taką szansę, zadecyduje liczba listów, które napiszą do nich potencjalne kandydatki.

Emisja regularnych odcinków „Rolnik szuka żony” zaplanowana jest w Telewizji Polskiej na jesień. Tymczasem rolnicy czekają na listy od potencjalnych kandydatek do zdobycia ich serc. Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny już wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie programu. Mogą to robić od wtorku 23 kwietnia.Kim są bohaterowie 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”?

W świąteczny poniedziałek poznaliśmy: Roberta, Jakuba, Pawła, Sławomira, Waldemara, Adriana, Sebastiana, Seweryna i Marka. Najmłodszy z nich ma 23 lata i jest jednocześnie najmłodszym uczestnikiem w historii wszystkich edycji programu. Obecnie kończy studia w Warszawie, ale później zamierza wrócić na rodzinną wieś. - Życie w mieście nie jest dla mnie – powiedział młody rolnik w rozmowie z Martą Manowską.

Najstarszy uczestnik to 57-letni rozwodnik Marek. Jego małżeństwo rozpadło się po 25 latach, ale czwórka dzieci została razem z nim. Marek podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Szuka partnerki, która zaakceptowała by go takim, jakim jest.

Trudne życie Seweryna

Najbardziej przejmującą historię opowiedział o sobie 28-letni Seweryn z Wielkopolski. Mężczyzna prowadzi gospodarstwo i agroturystykę. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a matka rok temu zmarła na zawał serca. Mężczyzna pracuje sam na 70-hektarowym gospodarstwie.

Seweryn

Seweryn ma 28 lat, z zawodu i wykształcenia jest rolnikiem, a od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie. Pomimo ogromu pracy, Seweryn jest bardzo zaangażowany w życie wsi i chętnie pomaga innym mieszkańcom. Przez wiele lat grał w piłkę nożną w drugoligowej Polonii Słubice, jednak w 2012 r. – po śmieci ojca – zakończył karierę. Życiowych perturbacji nie przetrwał również jego 8 letni związek. Nasz bohater ma 177 centymetrów wzrostu i jest mężczyzną spokojnym, wrażliwym, odpornym na przeciwności losu, choć może odrobinę zbyt ufnym. Zmęczony samotnym życiem Seweryn w programie oczekuje przede wszystkim poznania fajnych ludzi, wśród których być może będzie „ta jedyna” – szczera, niezaborcza, pewna siebie i zaradna brunetka o niebieskich oczach, z którą mógłby stworzyć idealny związek i zabierać ją na romantyczne randki nad jeziorem lub na spontaniczną podróż w nieznane. Jeżeli chcesz poznać Seweryna napisz i wyślij list ze zdjęciem na adres Skrytka Pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121, z dopiskiem "Seweryn" i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Oprócz tego aktywnie uczestniczy w życiu wsi i chętnie pomaga jej mieszkańcom. Seweryn sprawia wrażenie osoby spokojnej, wrażliwej i zmęczonej samotnością. Szuka ciepłej i kochającej kobiety, która chętnie zaangażuje się w pracę na gospodarstwie, z którą stworzy szczęśliwy związek i będzie mógł wybrać się na randkę nad jeziorem lub spontaniczną podróż we dwoje.

Macie już swoich ulubieńców, za których szczególnie trzymacie kciuki?