Czyżby na oczach widzów "Big Brothera" rodziła się nowa para? Oleh Riaszeńczew i Magda Wójcik mają się ku sobie. Przynajmniej przez chwilę widzowie mogli odnieść takie wrażenie. Ta relacja zaczyna się komplikować. Właściwie wygląda na to, że to jednostronne uczucie. Skąd takie wnioski?

Choć Magda i Oleh spędzają ze sobą sporo czasu i świetnie się ze sobą dogadują, to Oleh próbuje pozbyć się Magdy z domu Wielkiego Brata. W ostatnich eliminacjach to właśnie ją wytypował do opuszczenia programu. Widzom nie podoba się fakt, że najpierw ją adoruje, a w pokoju zwierzeń ją nominuje. "Oleh jest dwulicowy. Najpierw się klei, a potem nominuje. Wstrętny typ", "Madzia zbyt mądra i delikatna dla tego delikwenta", "Fałszywiec i tyle" - piszą internauci.

Widzowie mają mu też za złe to, że w programie wspominał, że łączy go skomplikowana relacją ze Stefanią, która mieszka w Niemczech. Po wyjściu z domu Wielkiego Brata miał walczyć o tę miłość, a jak na razie wygląda na to, że obiektem jego zainteresowań jest Magda. "Ma dziewczynę, a się do niej przykleił" - napisała internautka.

Na tę kwestię uwagę zwróciły także Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak. Zauważyły, że być może Oleh chce pozbyć się Magdy, bo w ten sposób, kiedy nie będzie jej u jego boku, nie będzie dla niego pokusą, a on faktycznie po programie zawalczy o Stefanię. 

Co sądzicie o relacji Oleha i Magdy? Będzie z tego coś więcej?