Robert to 23-letni kawaler z Kaszub. Ma 174 centymetry wzrostu i kończy studia na uczelni rolniczej. Pochodzi z rodziny wielodzietnej - ma czterech braci, siostrę. Jak twierdzi, łatwo podejmuje decyzje, ale niekiedy przydałoby mu się więcej asertywności. Dodaje też, że czasami brakuje mu „pewnego luzu”, ułatwiającego poszukiwania drugiej połówki.Szóstą edycję "Rolnik szuka żony" tradycyjnie już poprowadzi Marta Manowska. W pierwszym odcinku prowadząca przedstawiła wszystkich rolników. Robert, młody, 23-letni student SGGW, najbardziej spodobał się internautkom. 23-latek wyznał, że nie pociąga go życie w mieście i wkrótce po skończeniu studiów zamierza wrócić na gospodarstwo.

Według internautek Robert wygląda jak... Christian Grey, bohater "Pięćdziesięciu twarzy Greya".

Jak młody Grey

Studiuje, dziwne, że żadna dziewczyna się nie zakręciła

Młody, przystojny student - piszą fanki.

Zobaczcie wszystkich rolników i ich opisy! Macie swoich faworytów?

Choć w dzieciństwie marzył o karierze żołnierza, praca na roli od samego początku była przeznaczeniem 42-letniego Jakuba, który dziś wspólnie ze swoim ojcem – burmistrzem jednego z wielkopolskich miast – kieruje pracą na wielkiego, 250-hektarowego gospodarstwa.

Jest mężczyzną wesołym, otwartym na nowe przeżycia i spokojnym, choć czasem pozwala ponieść się impulsom. Lubi góry latem, spacery, przejażdżki quadem, często wychodzi ze znajomymi i lubi się bawić. Niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei. Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie ukrywa też, że jako esteta zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejsza jest dobra aura. Kobieta, której szuka powinna być szczera, otwarta, ale nie może pozwolić wejść sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. I choć nie zakochuje się łatwo, gotów jest otworzyć swoje serce. Czy w „Rolniku” spełni swoje marzenia?

Robert to 23-letni kawaler z Kaszub. Ma 174 centymetry wzrostu i kończy studia na uczelni rolniczej. Pochodzi z rodziny wielodzietnej - ma czterech braci, siostrę. Jak twierdzi, łatwo podejmuje decyzje, ale niekiedy przydałoby mu się więcej asertywności. Dodaje też, że czasami brakuje mu „pewnego luzu”, ułatwiającego poszukiwania drugiej połówki.

W wolnych chwilach Robert gra na gitarze, pisze wiersze, słucha muzyki, czyta książki, biega i spotyka się ze znajomymi. W programie poszukuje brunetki, mniej więcej tego samego co on wzrostu, obdarzonej silnym charakterem, zdecydowaniem i otwartością. Kobiety szczerej, wiernej i… niepalącej. W zamian oferuje stabilność, miłość oraz romantyczne randki przy własnoręcznie ugotowanym posiłku i dźwiękach gitary.

Robert internautkom przypomina... młodego Greya!

Widzicie podobieństwo do Greya?