"Big Brother: był jednym z najbardziej przełomowych telewizyjnych show. Uczestnicy programu bardzo szybko stawali się idolami widzów w każdym wieku. W latach 2001–2002 odbyły się trzy polskie edycje programu emitowane na antenie TVN. Była to niepowtarzalna okazja dla tych, którzy marzyli o łatwej popularności. Teraz po reaktywacji formatu TVN, obecni uczestnicy także mogą spodziewać się, że zostaną zapamiętani. O tym, że "Big Brother" budzi skrajne emocje wiadomo nie od dziś, a dokładniej od 17 marca. Bo jeszcze jakiś czas temu nikt nie wierzył, że reaktywowany format będzie cieszył się kilkumilionową publiką.

Co chwla dowiadujemy się coraz to nowych ciekawostek na temat hitu TVN7. Nikt nie wiedział, ile zarabiają statyści zaangażowani w "Big Brothera".

Jak ustalił portal "Jastrzabpost.pl", na Facebooku należącym do agencji statystów i aktorów pojawiło się ogłoszenie, w którym zachęcono Internautów do zgłaszania się w roli statystów podczas nagrań programu.

Znajdziemy tam także ogłoszenie dot. reaktywowanego hitu TVN.

BIG BROTHER POLSKA! Stawka 40 zł płatne po planie. Uwaga! Poszukujemy osób tylko na zdjęcia na zewnątrz!!! Koniec nagrania 20:40! Poszukujemy osób w wieku 17-30 lat!

Facebook, Big Brother, statyści

Zdjęcia odbywają się na zewnątrz, więc domyślamy się, że statyści prawdopodobnie będą witać uczestnika opuszczającego dom Wielkiego Brata.

Skorzystalibyście z takiego ogłoszenia?