Kuba Wojewódzki przypomniał Maciejowi Musiałowi o udziale w reklamie lodów, a także o tłumie atrakcyjnych dziewczyn, które również tam występowały. Z tej okazji zapytał aktora o to z iloma z nich się umówił.

- Próbowałem się umówić z jedną, ale już miała chłopaka. Z drugą się umówiłem, udało mi się. – odpowiedział Musiał.

Prowadzący przy okazji chciał podważyć stereotyp Musiała jako „łasucha kobiety” i spytał czy to prawda.

- Absolutnie tak. Kobiety są cudowne, inspirują nas. Są mądre, są cierpliwe, są wszystkim tym czym my nie jesteśmy. – dodał.

"Kuba Wojewódzki". Maciej Musiał: Uratowałem córkę prezydenta”

Kuba Wojewódzki zadał swojemu gościowi najważniejsze pytanie w trakcie trwania programu, a mianowice zapytał go, czy spotykał się na poważnie z córką prezydenta Polski, Kingą Dudą.

- Nie, nie byliśmy nigdy razem – odpowiedział krótko Maciej Musiał.

Po czym dodał, że widywali się koleżeńsko i przedstawił genezę ich spotkania.

- Poznaliśmy się zanim Pan Andrzej został prezydentem. W trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam - wyznał aktor.

Opowiedział również o swoim bohaterskim czynie, gdy ocalił życie córce prezydenta.

- Kiedyś szliśmy razem bulwarami i uratowałem ją. Szło dwóch pijanych gości, którzy się przepychali. Nagle jeden drugiego odepchnął i ewidentnie tamten leciał na Kingę. Wtedy ja stanąłem mu na drodze i odepchnąłem go barkiem – pochwalił się gość programu. - Kiedyś oprowadziła mnie po Pałacu Prezydenckim - dodał, sugerując, że była to nagroda za jego bohaterską postawę.

Prowadzący stwierdził, że aktor "ocalił Polskę”.

"Kuba Wojewódzki". Maciej Musiał: ”Postawiłem wszystkim piwo w Warsie”

Wojewódzki zapytał Musiała o to jak trafił do serialu Wiedźmin i czy jest już oficjalnie "człowiekiem Netflixa”.

- Pierwszy casting do serialu był o inną rolę. Byłem za stary na nią, więc nie udało się. Później odbył się kolejny casting, myślałem, że znowu mi się nie udało. Miesiąc później jechałem pociągiem z Krakowa do Warszawy, po czym dostałem SMS-a, że jednak się udało – mówi Maciej Musiał.

Prowadzący dopytał gościa o jego reakcję

- Postawiłem wszystkim piwo w Warsie – odpowiedział.

Kolejnym gościem była aktorka Gabriela Muskała. Wojewódzki spytał ją, czemu nie lubi słowa „grzeczna”. Stwierdził, że sama wygląda na osobę pruderyjną.

- Bycie grzecznym to jest coś czego nas uczą, niestety od dzieciństwa, rodzice i nauczyciele. Chodzi o zabijanie w nas dzikości, zabijanie w nas tego z czym my się rodzimy. Prawdy, ograniczności, która mają dzieci - opowiedziała aktorka.