Agnieszka Kotońska lubi od czasu do czasu publikować swoje zdjęcia z przeszłości i pokazywać fanom, jak wyglądała zanim stała się znana. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zaskakiwała już zdjęciami ze ślubu oraz sprzed przemiany, gdy ważyła jeszcze kilkanaście kilogramów więcej i wyglądała jak Doda z czasów "Baru". Teraz podgrzała dyskusję na profilu kolejnym "smaczkiem" - opublikowała zdjęcie z czasów nastoletnich, na którym pozuje razem z ukochanym Arturem.

Fotka z dzisiejszego odcinka #[email protected] Zakochani zaczarowani. Pokój w plakatach i My. Tutaj miałam 15 lat a #zakochanipouszy Arturek 17 lat. Miłość od podstawówki. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko - napisała Agnieszka.

Agnieszka ma dziś 42 lata, Artur - 44. Ich miłość narodziła się jeszcze w szkole podstawowej! Mają dorosłego syna Dajana, który występuje z nimi w programie TTV. W listopadzie 2016 roku Agnieszka i Artur zostali dziadkami - Dajanowi urodził się synek, Tymon.

Ale nie tylko staż pary robi wrażenie. Fani z niedowierzaniem patrzą na młodego Artura. Okazuje się, że mąż Agnieszki do złudzenia przypominał kiedyś hollywoodzkiego gwiazdora Zaca Efrona! Internautom skojarzył się również z George'm Michaelem i młodym Zenkiem Martyniukiem. Z kolei Agnieszka podobno wyglądała jak nastoletnia Nicole Kidman.

Jezus Maria! Artur to sobowtór Zaca Efrona!

jeeezu jak młoda Nicole Kidman! a mąż jak Zac Efron!! hahah super!!!

Pan Artur jak George Michael? Powiedziałabym, że jak Zac Efron.

Faktycznie! Może jeszcze z kimś wam się kojarzy 17-letni Artur? ;)