"Kuchenne rewolucje" od ponad 10 lat goszczą na antenie TVN. Program cieszy się ogromną popularnością i doczekał się aż 250 odcinków. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, Magda Gessler w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o kulisach programu i zdradziła, ile kosztuje jej wizyta. - Za udział w "Kuchennych rewolucjach" nikt nie płaci. (...) My czasami nawet dokładamy pieniądze. Rewolucja trwa cztery dni. Nie da się ukryć, że z tych 250 rewolucji, 150 żyje bardzo dobrze - powiedziała gwiazda TVN.

Tajemnicą sekretu "Kuchennych rewolucji" jest bez wątpienia charyzmatyczna prowadząca. Magda Gessler często nie szczędząc przykrych słów, odmienia oblicze polskiej gastronomii. - Ja po prostu pokazuję to, co czuję. Czasami płaczę, czasami jestem wściekła, czasem jestem przejęta. Czasem jest tak, że w moim programie pojawiają się ludzie z dużymi problemami rodzinnymi i zdrowotnymi, czy psychicznymi, a czasami są to cwaniacy - wyznała Magda Gessler w "Dzień Dobry TVN".

Magdę Gessler, oprócz "Kuchennych rewolucji" możemy podziwiać w dwóch programach na antenie Food Network - "Sexy kuchnia Magdy Gessler" oraz "Odkrycia Magdy Gessler".