Natalia Janoszek opublikowała na swoim profilu na Facebooku rozpaczliwy apel. Podczas podróży z Mediolanu do Polski aktorka została okradziona. Straciła wiele wartościowych rzeczy, a o kradzież oskarżyła linie lotnicze.

- Właśnie wróciłam do Polski z Mediolanu i okazało się, że zostałam okradziona przez linię lotniczą Lufthansa. Zginęły moje rzeczy od sponsorów do sesji: zegarki, ubrania, okulary. Zniknęła moja kamera z całym materiałem, przede wszystkim zniknęła moja biżuteria, która ma dla mnie znaczenie sentymentalne. Bo to są pamiątki po mojej babci. Nie wiem czy ktoś z was miał podobną sytuację, jeśli macie jakieś porady, jesteście w stanie w jakiś sposób pomóc, będę wdzięczna - powiedziała zapłakana.

Chociaż sprawa wygląda bardzo poważnie internauci próbowali dodać Natalii otuchy. Część z nich jest przekonana, że kobiecie uda się odzyskać bagaż.

„Lotnisko to miejsce gdzie mysz nie przejdzie. Wszędzie kamery i kontrole. Znajdą gościa co to ukradł Bądź dobrej myśli”, „Duża szansa, że uda się odzyskać. Lotniska są bardzo mocno monitorowane. Zgłosiłaś na posterunku lotniskowym od razu?”, „Trzymaj się tam! Na pewno sprawa się wyjaśni! Trzymam kciuki” - wspierają ją internauci.

Natalia Janoszek jest polską aktorką i modelką, ale największy sukces udało jej się osiągnąć poza granicami kraju. Kobieta robi karierę w Bollywood, ale nie zdecydowała się na stałe zamieszkać w Indiach. Jej życie i tryb pracy wiąże się więc z licznymi podróżami.

Mamy nadzieje, że uda jej się odzyskać wszystkie swoje rzeczy.