W najbliższym odcinku „Big Brothera” zarówno na widzów jak i uczestników programu czeka niespodzianka. Produkcja zdecydowała się na wprowadzenie do domu Wielkiego Brata dwóch nowych mieszkańców.

Przypomnijmy, że w pierwszym tygodniu pobytu w domu, z programu na własne życzenie zrezygnował Daniel Barłóg. Mężczyzna twierdził, że w domu czuje się niekomfortowo i brakuje mu przestrzeni wokół siebie. Niedługo po nim z programu odeszła także Marlena Klimczyk, która narzekała na panującą w programie nudę i uznała, że marnuje tam swój czas. Na tym jednak nie koniec. Kolejną osobą, która opuściła dom Wielkiego Brata, nie będąc wyeliminowaną przez telewidzów, był Maciej Borowicz. DJ wprowadzał w domu nerwową atmosferę. W homofobiczny sposób zwracał się do uczestnika o odmiennej orientacji seksualnej. Kiedy zagroził mu pobiciem, produkcja reality-show postanowiła karnie usunąć go z programu.

Jak udało nam się dowiedzieć puste miejsca w luksusowej willi Wielkiego Brata zostaną wypełnione nowymi uczestnikami. Do programu wejdą dwie nowe osoby. Produkcja nie chciała psuć fanom „Big Brothera” niespodzianki i na razie nie zdradziła kim będą nowe osoby. Wiadomo jednak, że dołączą one do pozostałych mieszkańców już najbliższym odcinku „Big Brother Arena” 14 kwietnia o godz 20:00.

Będziecie oglądać?