16-letnia Oliwia Bieniuk zadebiutowała w amatorskim filmie, który został nagrany na konkurs Policji.

Film produkcji IX LO w Gdyni - Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer", w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Przypominam, że aby skutecznie oddać na niego głos należy: - wjejść na Facebooka i polubić stronę komenda miejska policji w Gdyni - kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem. Zachęcam do obejrzenia i głosowania, link do strony w moim BIO - napisała.

Oliwia zagrała epizodyczną rolę. Sam film porusza bardzo trudną tematykę - główny bohater, uczeń liceum, chce zarobić pierwsze pieniądze i w rezultacie wpada w ogromne kłopoty i zostaje porwany.

Glimmer

Film produkcji IX LO w Gdyni - Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer". Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Przypominamy, że aby skutecznie oddać na niego głos należy: - polubić nasz profil ;) - kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem OPUBLIKOWANYM BEZPOŚREDNIO NA NASZYM FANPAGE'U (lajkowanie udostępnianych nie będzie wliczane do statystyk mających wpływ na wynik konkurencji). Producentom najczęściej klikanego filmu wręczymy nagrodę specjalną podczas Gali w dniu 24 kwietnia. GŁOSY LICZYMY DO 22 KWIETNIA O PÓŁNOCY! #KrótkieFormyFilmowe

Opublikowany przez Komenda Miejska Policji w Gdyni Piątek, 5 kwietnia 2019

Fani chwalą debiut 16-latki. Przypomnijmy, że mama Oliwii - Anna Przybylska - była w podobnym wieku, gdy zadebiutowała w filmie "Ciemna strona Wenus" z 1997 roku w roli Suczki. Myślicie, że Oliwia pójdzie w ślady mamy? Zobaczcie, jak wypadła w swoim pierwszym filmie! Swoja drogą, dopiero teraz widać, jak bardzo są do siebie podobne.