Przystojny i świetnie zbudowany Konrad Pondo zamieścił na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje na tle pokoju nauczycielskiego z kartką z napisem "popieram nauczycieli". Przystojny pan WF-ista okrasił fotkę podpisem, w którym solidaryzuje się z nauczycielami.

Popieram nauczycieli! Od 20 roku życia pracuję z dziećmi i młodzieżą.Pracowałem w szkołach, na obozach i szkołach integracyjnych jako nauczyciel, trener i wychowawca. Mimo tego, że jest to wspaniała praca, która nie pozwala stać w miejscu, ciągle mobilizuje do samorozwoju i kształcenia, by potem przekazać wiedzę kolejnym pokoleniom jest ona bardzo trudna. To olbrzymia odpowiedzialność nie tylko za przekazywane treści, ale przede wszystkim za bezpieczeństwo i powinna być GODNIE wynagradzana. Ten kto nigdy nie został choć raz z dziesiątką nie swoich dzieci na 20 min, nie wziął za nie odpowiedzialności i nie wypełnił wartościową treścią czasu wolnego NIGDY TEGO NIE ZROZUMIE! - napisał.

Niestety rzeczywistość nie jest tak piękna jak na Instagramie. Konrad Ponto faktycznie jakiś czas temu pracował jako nauczyciel, ale teraz jest ... nauczycielem tylko w serialu "Szkoła" pokazywanym w TVN. W serialu wciela się w rolę przystojnego WF-isty, Tomasza Dudziaka. Konrad Pondo jest aktorem, modelem i wielkim fanem aktywności sportowej, co chętnie pokazuje na Instagramie. Aktor wyznał, że swoje kwestie ze "Szkoły" zaczerpnął z życia.

Tomasz Dudziak to jestem taki ja. Też jestem po AWF-ie i przez chwilę uczyłem w szkole w ramach praktyk. Poza tym pracowałem w szkołach jako instruktor tańca. Teksty często są pisane pode mnie, więc są z jajem, czasem też sam coś dorzucę. Wolałbym jednak jakieś wyzwanie, w którym musiałbym zagrać nie siebie, tylko kogoś innego. Jakąś złą postać albo totalnie zwariowaną. To takie moje małe marzenie - powiedział w wywiadzie Marekos96.blogspot.com.

Jednak ta historia ma pozytywne przesłanie: jeśli nauczyciele wywalczą 1000 zł podwyżki, być może tacy mężczyźni jako Pondo faktycznie będą chętniej podejmować się pracy nauczycieli. Chcielibyście widywać częściej takich przystojnych panów WF-istów na korytarzach szkół? :) Tymczasem zobaczcie, jak na Instagramie prezentuje się seksowny nauczyciel WF-u z serialu "Szkoła"!