Magda Zając całkiem niedawno dołączyła do ekipy "Big Brothera", ale od razu zaskarbiła sobie sympatię zarówno widzów, jak i pozostałych uczestników. 27-latka doskonale odnalazła się w niecodziennej sytuacji. Szybko podjęła się wykonania zadań, które otrzymała od Wielkiego Brata. Ostatnio okazało się też, że znalazła wspólny język z Igorem Jakubowskim.

Magda Zając, niczym księżna Meghan na królewskim dworze, nie przyjęła zasad panujących w domu Wielkiego Brata. I wcale nie chodzi o łamanie regulaminu. Sprawa jest znacznie prostsza. Dziewczyna postanowiła, wbrew ustaleniom, brać prysznic całkiem nago.

Podczas gdy pozostałe uczestniczki kąpią się w kostiumach kąpielowych, Zając w jednym z odcinków paradowała po łazience "w stroju Ewy". Zupełnie nie przeszkadzał jej też fakt, że w w tym samym pomieszczeniu znajdował się kolega z programu, Bartłomiej Boruc.

"Big Brother: Magda Zając - kim jest?

Magda Zając to przebojowa, charakterna i pewna siebie kobieta. 27-latka mieszkanka Roztoki na co dzień zajmuje się gospodarstwem rolnym o wielkości ponad 200 ha.

Podobno Magda Zając już w młodości miała smykałkę do maszyn rolniczych i kochała naturę. Właśnie dlatego podjęła naukę w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie. Kiedy wraz z rodzicami przeniosła się na wieś, bardzo zaangażowała się w pracę na polu. Obowiązki związane ze zwierzętami i uprawą dzieli ze swoim ukochanym tatą.