W mediach huczy od plotek, że widzów "M jak miłość" czeka przykra niespodzianka - najprawdopodobniej Magda Chodakowska umrze, a tym samym grająca ją Anna Mucha zniknie z serialu. Sytuacja rzeczywiście będzie wyglądała groźnie.

Magda sięgnie po leki na serce, ale w fiolce przez przypadek znajdzie się kokaina. W nocy Magda obudzi się zlana potem i będzie miała trudności z oddychaniem. W końcu w ciężkim stanie trafi do szpitala - jej serce po przeszczepie może nie wytrzymać takiego wstrząsu. Gdy wyjdzie na jaw, że wśród leków Magdy znalazły się narkotyk, przerażony Łukasz, do którego należała substancja, nagle zniknie.

Co się stanie z Magdą Chodakowską? Czy to już ostatnie odcinki z jedną z najulubieńszych bohaterek telenoweli? Choć trudno w to uwierzyć, losy Magdy w pewnym momencie naprawdę staną pod wielkim znakiem zapytania. Wieści o śmierci Chodakowskiej zaniepokoiły fanów do tego stopnia, że w końcu głos zabrała Anna Mucha. Aktorka odpowiedziała fanom na Instastory.

Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie. Chyba, że mi serce pęknie... Ale o tym będzie w kolejnych odcinkach - uspokoiła widzów gwiazda.

Jeśli Anna Mucha nie żegna się z serialem, to znaczy, że Magda przeżyje i raczej wszystko skończy się dobrze. Fani mogą zatem odetchnąć z ulgą.