Kiedy Dominika Tajner-Wiśniewska ogłosiła, że Michał Wiśniewski wniósł pozew o rozwód, oczy wszystkich fanów skupiły się na Agacie Buczkowskiej. Wielu podejrzewało, że wokalista porzucił żonę dla młodszej kobiety. A przecież romanse i związki Wiśniewskiego często zaczynały się od wspólnych koncertów i pracy.

Agata Buczkowska zdementowała plotki i podkreśliła, że nie łączy ją nic z Michałem Wiśniewskich oprócz koncertowania i wspólnej pasji. 20-latka źle znosi publikacje na swój temat w ostatnim czasie.

- Odkąd gruchnęła plotka, że to ona przyczyniła się do decyzji Michała o rozwodzie z Dominiką Tajner, Agata dostaje setki przykrych wiadomości od jego fanów. Jej rodzina też bardzo to przeżywa i nie jest im łatwo - zdradza informator "Faktowi".

Buczkowska rozważa solową karierę. Decyzję może ułatwić jej fakt, że kontrakt z 2017 r. zawarty z zespołem wygasa przed końcem wakacji. Co ciekawe, talentem Agaty jest już zainteresowana jedna duża wytwórnia.

- Wytwórnia zapewnia jej nie tylko nagranie płyty, ale i dużą promocję. Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego.

Niestety, wokalistka nie chciała skomentować tych doniesień.