Adam i Iza Małysz muszą pękać z dumy. Karolina zamiast korzystać ze sławy ojca i próbować swoich sił w show-biznesie, pilnie się uczy i twardo stąpa po ziemi. Wygląda na to, że także w kwestiach sercowych postanowiła poukładać sobie życie. Od dłuższego czasu spotyka się z chłopakiem, którego jakiś czas temu poznała z rodzicami. Teraz poszli o krok dalej.

Zdjęcie córki Małysza na jej profilu na Instagramie budzi ogromne emocje.

- Mój narzeczony - czytamy pod postem.

Córka mistrza sportu spotyka się z Kamilem, z którym podziela pasję do podróży. Narzeczony dziewczyny jest też miłośnikiem sportu. Chłopak jeździ w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach. Lubi też narty i rowery.

Rodzice Karoliny polubili Kamila. Niedawno na profilach społecznościowych całej czwórki pojawiły się zdjęcia ze wspólnych wakacji we włoskich Alpach. Zdaje się, że najwięcej zdjęć z rodzinnego urlopu opublikował Adam Małysz.

Czyżby skoczek polubił "przyszłego zięcia"?

- Tata naprawdę go lubi. Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny - powiedziała Karolina w rozmowie z "Rewią". Coś w tym musi być, skoro wybrali się na wspólne wakacje, a do tego Kamil był jednym z gości na 40. urodzinach byłego sportowca.

Karolina to prawdziwa córeczka tatusia. Pamiętamy jej zdjęcia z dzieciństwa, na których pozowała razem z Adamem.