Przez program "Warsaw Shore" przewinęło się już sporo osób, ale najwięcej emocji wywołują uczestnicy pierwszej edycji. Dwie weteranki show - Ewelina i Mała Ania właśnie pokazały się wspólnie na zdjęciu.

Mimo tego, że nie zawsze było kolorowo przetrwałyśmy to wszystko. Już 6 lat razem - napisała w komentarzu Ewelina.

Uwadze fanów nie uszły radykalne zmiany w wyglądzie gwiazd "Warsaw Shore". Po kruczoczarnych, spalonych na solarium dziewczynach z "Ekipy" nie dziś ma już śladu. Obie mają powiększone usta, doklejone rzęsy, podobnie zrobione brwi i rozjaśnione włosy. Jak klony - piszą w komentarzach internauci.

Szkoda, że z boku nie dałaś foty dla porównania sprzed 6 lat, bo ludzie mogą nie widzieć o kogo chodzi - pisze do Eweliny jedna z internautek.

Jak ty dziewczyno wyglądasz?? Nigdy bym nie powiedziała, że to Ty. Taka ładna dziewczyna zamieniła się w lalkę. Anka jeszcze jakoś wygląda, ale ty porażka.,. Widać uderzyło do głowy. A byłyście takie fajne.

Co kasa robi z ludźmi obie wyglądacie strasznie byłyście ładniejsze bez tego co macie teraz na twarzy.

Ewelina została jednak doceniona postępy w odchudzaniu. Celebrytka zrzuciła już 5 kg w nowym programie MTV emitowanym na YouTube "Nova Ona Evelona. Zaczynamy odchudzanie!".

Przypomnijcie sobie, jak Ewelina i Mała Ania wyglądały przed metamorfozą. Zmiana jest olbrzymia!