"M jak miłość" odcinek 1438 - poniedziałek, 22.04.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Paweł i Julka mają na swoim koncie wiele wzlotów i upadków. Choć są razem od wielu miesięcy, to wciąż nie potrafią się dogadać. Przełomowym momentem w ich relacji była próba samobójcza Kryszaka.

Senior chciał odebrać sobie życie po tym, jak wpakował rodzinę w olbrzymie długi. Tymczasem Zduński wpadnie na pomysł, jak wyciągnąć ich z finansowego dołka.

W 1438 odcinku "M jak miłość" Paweł dla Julki zmieni całe swoje życie. Rzuci pracę u Kaliny i postanowi otworzyć własny interes. To będzie rodzinny biznes polegający na handlu trawą z rolki. We wszystko wkręci rodzinę Julki właśnie po to, by uchronić ich przed bankructwem i stratą domu w Janowie.

Decyzja Pawła załamie Kalinę. W 1438 odcinku "M jak miłość" dziewczyna po raz kolejny wyzna mu miłość. To jednak go nie przekona. Na dobre pożegna się z piękną brunetką i zrobi wszystko, by nowa firma przyniosła zysk! Trzymamy za Pawła kciuki!

A co dalej z Pawłem i Julką w "M jak miłość"? Skoro sprawy zaszły tak daleko, a Paweł dla Julki zmieni swoje życie o 180 stopni to już musi być dobrze. Kryszakówna będzie mu szaleniec wdzięczna za to, co robi dla jej bliskich.