O tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się, wiedzą już wszyscy. Fanów pary trapi pytanie, co jest ostatecznym powodem rozstania. Rzekomy romans Dominiki i jej tanecznego partnera Wojciecha Jeschke podgrzewał temat w polskim show-biznesie. Nie brakowało także doniesień, że czerwonowłosy gwiazdor znalazł pocieszenie u boku innej kobiety. Wiśniewski miał wdać się w romans z 20-letnią Agatą Buczkowską, czyli wokalistką zespołu Ich Troje. Jednak ostatnio zakpił z tych plotek.

Internauci sprawą przejęli się zbyt mocno. Wiśniewski nie zamierza przejść obojętnie obok hejtu, który wymierzony został w niego i młodą wokalistkę Ich Troje.

Gwiazdor odniósł się ostatnio pierwszy raz do plotek o jego rzekomym romansie z Agatą Buczkowską. Zakpił wówczas ze wszystkich, którzy go o to posądzali. Na jego profilu na Instagramie znajdziemy zdjęcie, na którym zobaczymy jego syna, Xaviera, który pozuje u boku Agaty Buczkowskiej, domniemanej kochanki taty.

Wiśniewski tym postem wyśmiał plotki o romansie z wokalistką swojego zespołu. Jednocześnie zasugerował, że prędzej jego 16-letni syn odnalazłby się u boku 20-latki.

Tym razem jednak przestało być zabawnie.

"Fake - fakiem. Ale hejt na mnie i Agatę Buczkowską jest już autentyczny. Kto jest temu winien? Ten co go stworzył? Czy ten co hejtuje?" - czytamy we wpisie artysty.

Fake - fakiem. Ale hejt na mnie i Agata Buczkowska już autentyczny. Kto jest temu winien ? Ten co go stworzył ? Czy ten co hejtuje ? #hejt

Opublikowany przez Michał Wiśniewski Niedziela, 31 marca 2019

Plotki wokół Wiśniewskiego to jedno, komentarze to drugie. Gdzieś musi być granica. Tym razem ktoś ją przekroczył.