Agata Ząbczyk w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła za Macieja - okularnika o oryginalnym poczuciu humoru, z zawodu trenera pływania. Ich małżeństwo niestety nie przetrwało. Co ciekawe, to właśnie Maciej w finałowym odcinku show postanowił, że chce zakończyć małżeństwo z Agatą. Agata i Maciej niedawno otrzymali rozwód, a teraz Agata wyprawiła huczną imprezę rozwodową. Nie zabrakło na niej osób dobrze znanych widzom ze "Ślubu" - Anit, Anity i Adriana, Martyny i Jacka (Maciej niestety nie został zaproszony).

Wszyscy bawili się w klubie, ale najciekawszy był tort, który przygotowała Ania Wróbel z 2. edycji. Na torcie widniał napis "Nie czarujmy się, DiCaprio nie byłeś" nawiązujący do słów, które sam o sobie wypowiedział Maciej.

Dziękuję wszystkim za niezapomnianą imprezę. Było fantastycznie! Podziękowania dla @choice.club za udostępnienie sali oraz dla @aniawrobel za jedyny w swoim rodzaju, pyszny tort i dla @gawlowska.hairartist za wspaniały wizaż, który przetrwał całą noc oraz wyjątkowej ekipy @anitaczylija @aniawrobel @lankija_ @adrian_szz @jacekw85 @marcin.wichrowsky i wszystkich przyjaciół. Dzięki Wam ta impreza była udana. #divorceparty #friends #party #friendshipgoals #cake #goodnight #crazytime #greattime #happy #24.03.019. Dziękuję, również @aleksandrajewtuchphotography za wspaniałe zdjęcia, które uwieczniły każde chwile - napisała Agata na Instagramie.

Zobaczcie zdjęcia. Jak wam się podoba taki tort?