Wielki Brat zarządził, że wytypowane osoby będą przez 24 godziny opiekować się "dzieckiem", a inni uczestnicy mieli im pomagać.

Jedną z osób, która zajęła się dzieckiem, był Oleh. Chłopak wyszedł ze swoim "podopiecznym" na taras. Tam też miał okazję szczerze porozmawiać z Bartkiem. Raper opowiedział mu smutną historię ze swojego życia. Okazało się, że kilkanaście lat temu stracił dziecko. 

- A ty ile miałeś lat, jak pierwsze dziecko się urodziło. Ty tylko jedno masz i drugie chcesz? - dopytywał Oleh.

- Tak, tylko że rok wcześniej Magda była w ciąży, ale poroniła. I zaraz tylko po tym poronieniu, jak wykurowała się i tak dalej, to od razu zaczęliśmy działać nad drugim dzieckiem. To było 12 lat temu, to miałem 25 lat - wyjawił Bartek.

Bartek później pojawił się w pokoju zwierzeń. Tam przed Wielkim Bratem opowiedział, jakie emocje odczuwał, kiedy stracił dziecko. 

- To jest taka dosyć ciężka sprawa, bo czeka się, czeka, człowiek ogarnie się szczęściem i miłością do tego, co dopiero się zaczyna, a tu nagle ciach, klapa. Wszystko się kończy i trzeba z tym żyć. Zaczynać od nowa i zapomnieć o tym co było - powiedział ze smutkiem.