W piątek odbyła się akcja poszukiwawcza. Brali w niej udział bliscy Pauliny, policja, 9 zastępów straży pożarnej i psy ratownicze. Podczas poszukiwań odnaleziono ciało dziewczyny.

Okazało się, że to 19-letnia Paulina, która zaginęła 25 marca - potwierdził w rozmowie z o2 asp. sztab. Radosław Gwis z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

14/2019 |Poszukiwania| Dnia 29 marca po godzinie 13 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań zaginionej dziewczyny w...

Opublikowany przez OSP KSRG Justynów Piątek, 29 marca 2019

Śledczy ustalają teraz okoliczności śmierci nastolatki. W lokalnych mediach pojawiła się informacja o samobójstwie, jednak policja nie potwierdza tych doniesień i informuje, że przyczyny śmierci zostaną ustalone po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Paulina M. ostatni raz była widziana 25 marca w Pabianicach. Ok. godz. 7 wyszła z domu i od tamtej pory nie było z nią żadnego kontaktu.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.