Łukasz z "Rolnik szuka żony" przez swoje sercowe rozterki i niezbyt eleganckie traktowanie kandydatek nie przypadł zbytnio do gustu widzom. Do historii programu przeszło już, jak zwodził Paulinę, choć od początku był zdecydowany wybrać Agatę. Fanom "Rolnika" zdarzało się więc krytykować nie tylko jego zachowanie, ale też wygląd.

Być może też dlatego, że nie wzbudzał większej sympatii, gdy tylko kamera uwieczniła, że ma na sobie opiętą koszulę lub gdy koszula niebezpiecznie rozchodziła się przy guzikach, internauci mieli używanie z jego tuszy. Tworzyli memy i kąśliwe powiedzonka, w stylu "życzymy związku równie silnego, jak guziki na koszuli Łukasza".

Farmer najwyraźniej postanowił zadbać o siebie i popracować nad sylwetką. Na swoim profilu na Instagramie pochwalił się efektami odchudzania. W poście napisał, że zgubił już 12 kilo, ale to dopiero początek. Na dowód zamieścił zdjęcie dokumentujące jego metamorfozę.

Fani już gratulują mu postawy i efektów. "Brawo", "tak trzymaj", "powodzenia", piszą. Też będziecie kibicować Łuakszowi w jego zmaganiach o szczupłą sylwetkę?