Anna Lewandowska zamieściła właśnie na Instagramie nowe zdjęcie córki - Klary Lewandowskiej. Na fotografii widać stylowe ciuchy prawie 2-letniej Klary.

Beztroskie życie maluszka. Nie sądziłam, że bycie mamą zmieni również moje upodobania co do koloru różowego... Zanim mała będzie sama decydować, co chce założyć, cieszę się jak dziecko, że jeszcze mogę wybierać jej ubranka. Też tak macie? Idzie wiosna Nowe cudne ubranka już na @babybyann - podpisała Ann.

Jednak jedna z fanek zwróciła uwagę na to, że znów nie widać twarzy Klary.

Dziecko bez twarzy - napisała.

Jej komentarz wywołał ożywioną dyskusję na Instagramie sportsmenki.

Sądzę, że dbają o bezpieczeństwo Malutkiej. Sława, wbrew pozorom też ma swoją cenę.

Taka prawda... prędzej czy później pójdzie do przedszkola czy szkoły i tak będzie wiadomo kim jest... Dramatyzują jakby to dziecko co najmniej świeciło w słońcu jak Edward ze Zmierzchu

Raczej dziecko, którego rodzice dbają o bezpieczeństwo, bo są świadomi niebezpieczeństw, jakie się z pokazywaniem dziecka w internecie wiążą. Po co mają pokazywać buzię Klary? Bo ludzie są ciekawi? Bo chcą pozbawić ich resztek prywatności? Kiedyś Klara dorośnie i sama zdecyduje, póki co robią to rodzice i nikomu nic do tego - odpisali jej fani.

Faktycznie Anna Lewandowska bardzo dba o prywatność swojego dziecka. W sieci zamieszcza mnóstwo zdjęć 2-latki, ale na żadnym nie widać jej twarzy. Kiedy ogląda się te zdjęcia naraz, wrażenie jest bardzo dziwne... Zobaczcie sami. Myślicie, że w końcu odważy się pokazać jej twarz? A może w ogóle powinna przestać zamieszczać zdjęcia Klary, skoro nie chce pokazywać twarzy?