Baran

Praca: Jeśli pracujesz w nowym miejscu, staraj się jak najlepiej poznać panujące tam zwyczaje, zanim zaczniesz wprowadzać swoje. Miłość: Trudno budować trwały związek przez telefon. Znajdź dla partnera więcej czasu w swoim planie dnia.

Byk

Praca: Każdy, kto cię dobrze zna, wie, że można na tobie polegać nawet w najtrudniejszej sytuacji. Dziś udowodnisz to również szefowi. Miłość: Chciałeś dobrze, a wyszło zupełnie inaczej. Teraz trzeba wszystko wyjaśnić.

Bliźnięta

Praca: Ktoś może wyprowadzić cię dzisiaj z równowagi, ale jeśli nie dasz się sprowokować, dużo na tym zyskasz. Miłość: Czas pomyśleć o wspólnym wyjeździe . To idealny moment na ważną rozmowę o przyszłości.

Rak

Praca: Możesz dzisiaj dostać propozycję pracy od kogoś znajomego. Jeśli szukasz stałego zajęcia, sprawdź warunki tej oferty, żeby się nie rozczarować. Miłość: Ty wiesz najlepiej, co do siebie czujecie i nikt nie może ingerować w wasz związek.

Lew

Praca: Dziś czeka cię dzień pełen emocji. Sytuacja na tyle się skomplikuje, że tylko od twojego refleksu będzie zależało uratowanie dużego zlecenia. Miłość: Samotne Lwy poczują się dziś przez wszystkich zapomniane, ale to nieprawda.

Panna

Praca: Tylko cierpliwość pomoże ci przetrwać dzisiejszy dzień w pracy. Ktoś bardzo będzie się starał sprawdzić, gdzie są granice twojego spokoju. Miłość: Będziesz się czuł adorowany przez Barana. I bardzo ci się to spodoba.

Waga

Praca: Nareszcie spokojny dzień bez żadnych niespodzianek. Wykorzystaj go na podciągnięcie zaległych spraw. Miłość: Zacznij więcej wymagać od partnera. Za wiele spraw spoczywa na twoich barkach.

Skorpion

Praca: Zachowaj uwagi o szefie wyłącznie dla siebie. Niestety może się okazać, że koleżanka, która ze zrozumieniem cię wysłucha, za chwilę podzieli się tą wiedzą z przełożonymi. Miłość: Zróbcie sobie dzisiaj wieczór kinomana. Wystarczy dobry film i gorąca herbata.

Strzelec

Praca: Starasz się, jak możesz, ale wszystkiego nie da się przewidzieć. Jeśli coś nie zależy od ciebie, nie warto się tym stresować. Miłość: Zapomnij o przykrościach, jakie sobie ostatnio powiedzieliście i cieszcie się każdą chwilą razem.

Koziorożec

Praca: Nie unikaj bardziej odpowiedzialnych zadań. Poradzisz sobie bez problemu, a twoja pozycja w firmie się umocni. Miłość: To nic, że od jakiegoś czasu bezskutecznie starasz się przyciągnąć uwagę Ryb. Nie rezygnuj.

Wodnik

Praca: Trudno podjąć decyzję o zmianie pracy tylko na podstawie czyichś obietnic. Zanim podejmiesz jakąś decyzję, zażądaj gwarancji zatrudnienia na piśmie. Miłość: Nic nie zdziałasz, jeśli nie zaryzykujesz i nie powiesz o swoich uczuciach Rakowi.

Ryby

Praca: Oszczędności w firmie oznaczają więcej pracy w mniejszym składzie. Dziś może to być szczególnie trudne, ale uda się zdążyć na czas. Miłość: Pozwól, by wieczorem dała o sobie znać twoja natura romantyka i zaskocz partnera czymś wyjątkowym.