Ostatnie miesiące były dla Dominiki Gwit bardzo pracowite. Aktorka występowała w dwóch spektaklach, z którymi jeździła po całej Polsce. Kiedy w końcu przyszedł czas na chwilę wytchnienia, postanowiła zadbać o swój wygląd. Wraz z nadejściem wiosny odwiedziła swój ulubiony salon fryzjerski i zafundowała sobie metamorfozę. Efektami wizyty w salonie pochwaliła się swoim fanom na Instagramie.

- „Przez ostatnie miesiące tak zarobiona byłam, że w ogóle nie pamiętałam, kiedy robiłam coś z włosami. Na szczęście moi kochani ‘U Fryzjerów’ są zawsze na posterunku i ratują moje włosy z każdej opresji. Uwielbiam Was i dziękuję za piękną wiosenną fryzurę!” - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Metamorfoza nie jest spektakularna, ale zdaniem fanów, aktorka wygląda świetnie w subtelnie odświeżonej fryzurze.

„Jak dziewczęco, pięknie”, „Prosto i elegancko, super”, „Ślicznie, Dominika”, „Super słoneczne refleksy, taka świeżość wraz z wiosną” - czytamy w komentarzach.

Dominika celebrowała nadejście wiosny nie tylko nową fryzurą. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się także specjalne nagranie, na którym widać jak uradowana aktorka tańczy na parkingu, ciesząc się z nadejścia wiosny.

Wam też udziela się jej pozytywny wiosenny nastrój?