Niedawno media zelektryzowała wiadomość o tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się po siedmiu latach małżeństwa. Tajner poinformowała o tym we wpisie na Facebooku. Okazało się, że to jej mąż złożył pozew o rozwód. Szybko na światło dzienne zaczęły wypływać nowe informacje dotyczące ich relacji.

O problemach w małżeństwie Wiśniewskich media zaczęły donosić, kiedy Dominika Tajner wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Wiśniewski miał być zazdrosny o Wojciecha Jeschke, z którym tańczyła jego żona w show Polsatu. Później media zaczęły informować, że kryzys w małżeństwie Wiśniewskich trwa już od roku. Związku podobno nie da się już uratować. Jak dowiedział się Fakt, w minioną niedzielę Dominika wyprowadziła się z domu Michała.

Dominika Tajner oszczędnie komentuje całą sytuację, a Michał Wiśniewski konsekwentnie milczy w tej sprawie. Sporo informacji mają przekazywać mediom znajomi pary. Tygodnik „Flesz” poinformował, że dowiedział się od bliskiej osoby z otoczenia Wiśniewskich, że piosenkarz spotyka się z 20-letnią Agatą Buczkowską, która jest nową wokalistką „Ich Troje”.

O skomentowanie tych rewelacji tygodnika, zwróciliśmy się do menadżera „Ich Troje” Adama Kulpińskiego: – My jako management zajmujemy się życiem zawodowym. Jednak jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że nie jest prawdą, że Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska są parą. Mówię to dlatego, że Agata dostaje w związku z tym dużo nieprzyjemnych wiadomości.

Głos w sprawie zabrała też Agata Buczkowska, która wydała oficjalne oświadczenie. 


Wyświetl ten post na Instagramie.

OŚWIADCZENIE.

Post udostępniony przez AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official)