Okazuje się jednak, że wśród nowych uczestników jest już ktoś, kto ma wiele wspólnego z polskim show-biznesem. Czy to możliwe, że producenci show nie wiedzieli, że zapraszają do programu osobę, która grała już wcześniej w... serialu TVN?! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

Kim jest Łukasz Darłak z "Big Brothera"?

Osobą, która swoje pierwsze kroki w polskim show-biznesie ma już dawno za sobą, jest Łukasz Darłak. Chłopak został przedstawiony przez prowadzących jako absolwent psychologii, który na co dzień mieszka poza granicami Polski. Jednak Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak pominęli jeden bardzo istotny fakt. Okazuje się bowiem, że widzowie programu mogą kojarzyć Łukasza z innej produkcji TVN. Darłak zagrał w jednym z popularnych seriali, który stacja wciąż emituje. Zobaczcie poniżej, o którą produkcję chodzi.

Okazuje się, że Łukasz Darłak gra w serialu "19+". Uczestnik "Big Brothera" wciela się tam w czarny charakter. Łukasz Darłak zagrał Błażeja, który uwiódł starszego od siebie biznesmena i okradł go, napadając przy tym na jego córkę. Niedawno ta postać wróciła do serialu po odsiadce w więzieniu. Wygląda na to, że znowu namiesza wśród bohaterów "19+". Uczestnik show pojawiał się epizodycznie również w serialach "W11", "Szkoła" czy "Szpital". Poprosiliśmy stację oraz producentów "Big Brothera" o komentarz w tej sprawie. Niestety, żadna ze stronie nie chciała się wypowiedzieć na temat udziału Łukasza Darłaka w show TVN7. 

Co ciekawe, celebryta jest znany nie tylko ze swoich występów w tym serialu. Zobaczcie poniżej, skąd jeszcze możecie go kojarzyć! 

Łukasz Darłak w przeszłości był także w związku z Michałem Witkowskim. Przypomniał o tym sam pisarz, publikując na Instagramie serie ich wspólnych zdjęć. 

Otóż okazuje się, że mój były chłopak, bardzo miły i inteligentny, nie zasypia gruszek w medialnym popiele, lecz dmucha na żar i rozdmuchuje ogień... Cieszę się, bo zawsze wierzyłem, że ma parcie i jeszcze wypłynie! Trzymam kciuki, Lukas! Widzowie na pewno Cię pokochają, tak jak ja! Lukas jest ambitny, otwarty, nie boi się nowych wyzwań, nie boi się publiczności i wciąż ma chłopięcą urodę. Lukas ma talent aktorski, grał ze mną w "Fynf und cfancyś show" w Imce i byliśmy z Karolakiem z niego bardzo zadowoleni! Cieszę się, że przynajmniej jeden z moich chłopaków nie jest leniwy i działa dalej! Witamy z powrotem w showbiznesie, oby na zawsze! - napisał Michał Witkowski na swoim Instagramie.

Myślicie, że Łukasz Darłak zdoła wygrać "Big Brothera"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!