Michał Wiśniewski nabrał wody w usta i nie komentuje całej sytuacji odnośnie rozwodu. Jak donosi "Flesz", Tajner jest załamana. Magazyn dowiedział się także, że "Wiśnia" nadal mieszka w domu, który należy do Dominiki Tajner-Wiśniwskiej. Żona artysty kilka lat temu wykupiła willę na licytacji komorniczej. Przypomnijmy, że rok temu pisaliśmy o tym, że gwiazdor został bankrutem. Żona wspierała gwiazdora w trudnych chwilach. Tym bardziej decyzja o rozwodzie jest olbrzymim zaskoczeniem.

- Mój mąż złożył pozew o rozwód. Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać - powiedziała Tajner "Faktowi".

Wszyscy myśleli, że relacje między małżonkami układają się dobrze. Tym bardziej, że w wywiadach sami zapewniali, że są szczęśliwi. Niestety, podobno wszystko miało zmienić się wtedy, gdy żona lidera Ich Troje zgodziła się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Michał miał być strasznie zazdrosny o relacje między żoną a instruktorem tanecznym.

- Jestem w ogromnym szoku, bo myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice - mówiła w rozmowie z "Faktem" Mandaryna, była żona Wiśniewskiego.